KLAIPĖDOS REGOS UGDYMO CENTRAS

 Biudžetinė įstaiga, Baltijos pr. 31, LT-94130 Klaipėda, tel./faks.: (8 46) 34 60 33, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300044804 
Klaipėdos herbas

Komisijos ir darbo grupės

REGOS UGDYMO CENTRO SAVIVALDOS INSTITUCIJOS

  • Regos ugdymo centro taryba
  • Darbo taryba
  • Tėvų taryba
  • Mokytojų taryba
  • Metodinė taryba
  • Specialiojo ugdymo metodinė taryba
  • Vaiko gerovės komisija
  • Korupcijos prevencijos darbo grupė
  • Viešųjų pirkimų komisija
     

Įstaigos taryba:

  1. Roma Jokubaitienė, tiflopedagogė – tarybos pirmininkė
  2. Zita Jakienė, neformaliojo ugdymo mokytoja (kūno kultūra ir judesio korekcija) - tarybos pirmininko pavaduotoja
  3. Jolanta Vilčinskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja – tarybos sekretorė

Nariai:

  1. Algis Nekrevičius, socialinio ugdymo skyriaus programų dalyvis
  2. Audronė Klevinskienė, socialinio ugdymo skyriaus programų dalyvė
  3. Laima Lučiūnienė, socialinio ugdymo skyriaus programų dalyvė
  4. Ilona Urnikienė, socialinio ugdymo skyriaus ugdytinės mama
  5. Simona Paulauskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtinio mama
  6. Rūtenė Morkūnienė, tėvų komiteto atstovė
     

Darbo taryba:

  1. Daiva Katkienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja - tarybos pirmininkė
  2. Viktorija Paimbrekytė-Jonauskienė, tiflopedagogė - tarybos sekretorė
  3. Reda Lidžiuvienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja - Profesinės mokytojų organizacijos atstovė
     

Tėvų komitetas:

  1. Viktorija Paimbrekytė-Jonauskienė, – sekretorė, ,,Liūtukų” grupė
  2. Ieva Vaičkutė, narė – ,,Pelėdžiukų” grupė
  3. Nijolė Remeikaitė, narė – ,,Ežiukų” grupė
  4. Domantė Rekašienė, narė –  ,,Žiogelių” grupė
  5. Rūtenė Morkūnienė, narė – ,,Šarkiukų” grupė

Mokytojų metodinė taryba:

  1. Regina Viršilienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja – tarybos pirmininkė
  2. Rūta Vaitkutė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja – tarybos sekretorė
  3. Vanda Sėlenienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja
  4. Laima Bukauskaitė, tiflopedagogė
  5. Zita Jakienė, neformaliojo ugdymo mokytoja (kūno kultūra ir judesio korekcija)

Specialiojo ugdymo metodinė taryba:

  1. Regina Bytautienė, socialinio ugdymo skyriaus vedėja – grupės pirmininkė
  2. Viktorija Paimbrekytė-Jonauskienė, tiflopedagogė – grupės sekretorė
  3. Audronė Kozlovienė, logopedė
  4. Bronė Venienė, tiflopedagogė
  5. Ina Mažeikienė, tiflopedagogė
  6. Daiva Katkienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja
  7. Zita Jakienė, neformaliojo ugdymo mokytoja (kūno kultūra ir judesio korekcija)
     

Vaiko gerovės komisija:

  1. Laima Glaveckienė, direktorė, komisijos pirmininkė
  2. Loreta Aukštuolienė, meninio ugdymo mokytoja – komisijos sekretorė
  3. Regina Bytautienė, socialinio ugdymo skyriaus vedėja
  4. Bronė Venienė, tiflopedagogė
  5. Regina Viršilienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja
  6. Vaiva Butvidienė, logopedė
  7. Ina Mažeikienė, tiflopedagogė
  8. Daiva Katkienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja
     

Korupcijos prevencijos darbo grupė:

  1. Viktorija Paimbrekytė-Jonauskienė, tiflopedagogė – pirmininkė
  2. Bronė Venienė, tiflopedagogė – sekretorė
  3. Lina Gavrilovaitė, duomenų koordinavimo ir planavimo specialistė – narė
  4. Virginija Paplauskienė, bendrosios praktikos slaugytoja – narė
  5. Jolanta Vilčinskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja – narė

Viešųjų pirkimų komisija:

  1. Laima Glaveckienė, direktorė - komisijos pirmininkė
  2. Regina Viršilienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja
  3. Regina Bytautienė, socialinio ugdymo skyriaus vedėja
  4. Jolanta Kasperavičienė, pavaduotoja ūkio ir bendriesiems reikalams
  5. Virginija Paplauskienė, bendrosios praktikos slaugytoja

Socialiniai partneriai