KLAIPĖDOS REGOS UGDYMO CENTRAS

 Biudžetinė įstaiga, Baltijos pr. 31, LT-94130 Klaipėda, tel./faks.: (8 46) 34 60 33, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300044804 
Klaipėdos herbas

Vaikų mintys apie šeimą:

* Šeima - vieni susituokia, paskui pagimdo vaiką ir taip gaunas šeima. Dar nusiperka kačiuką. Kartais šeima žaidžia su vaikais, susitvarko, taip pat nusiperka butą.

* Pirma moteris ir berniukas, susituokia, tada pasigimdo vaiką ir tampa šeima. Kai susituokia tai yra šeima, bet jie yra tik du. Susituokę pradeda gyventi kartu, bet gali ir išsiskirti. Šeimoje žaidžiama kartu.

* Šeima tampa, kai vyras su savo žmona susižieduoja, tada po kurio laiko atsiranda vaikai ir taip tampa šeima. Mamytė su tėveliu uždirbdami pinigėlius moka už namą ir visas sąskaitas. Kai kurios šeimos mėgsta keliauti, žaisti stalo žaidimus, žaisti lauke. Šeima turėtų būti labai draugiška.

* Šeima yra mylima, ją reikia mylėti ir jai padėti. Šeima yra kai einama prie jūros ir negalima palikti vieno vaiko namuose. Reikia eiti visiems kartu.

* Šeima tai kai mama pagimdo vaiką, nesvarbu berniuką ar mergaitę. Šeima žaidžia telefonu arba žiūri televizorių, o kai jį išjungia važiuoja prie jūros arba darželį.

* Šeima tai kai gimsta leliukas jis paauga, tada mama su tėčiu susituokia. Tada šeima nuvažiuoja į prieglaudą ir pasiima šunį ir katiną. Šeima nusiperka batutą ir šokinėja vaikai.

* Šeima tai didelė širdis. Vaikai myli tėvus. Tėvelis stato namą, kad galėtume visa šeima gyventi kartu ir turėti gyvūną.

* Šeimą sudaro vaikai, tėvai. Šeima atsiranda tada kai du žmonės ją sukuria ir gyvena visada kartu, niekada, niekada nesiskiria. Nepatinka kai išvyksta tėtis dirbti toli, o dabar visi esame kartu ir man smagu!

* Šeima tai yra vaikas, mama, tėtis, sesė arba brolis, seneliai ir gyvūnai. Šeima žaidžia su augintiniais lauke. Šeimoje mama ir tėtis uždirba pinigus.

 

,,Jei norite tapti laimingais ir padaryti pasaulį geresnį, eikite namo ir mylėkite savo šeimą".

                                                                                                                                     Motina Teresė

Sveikiname su tarptautine Šeimos diena!

 

Socialiniai partneriai